Bielizna termoaktywna

Jeżeli udajesz się ze swoimi dziećmi na narty, z pewnością Ci się przyda bielizna z termoaktywnych materiałów. Komplet termoaktywnej bielizny, to coś, co powinno się odnaleźć w szafie każdego dziecka udającego się na zimowisko oraz u każdej osoby dorosłej uprawiającej sporty zimowe. Odzież lekka i oddychająca, wyjątkowo ogrzewająca i jednocześnie zapobiegająca zgrzaniu. Zestaw składa się z długich spodni ora bluzy z długim rękawem. Odzież idealne się dopasowuje, a materiał jest delikatny oraz przyjemny w dotyku. Bielizna przeznaczona jest zwłaszcza do uprawiania aktywności zimowej w bardzo niskich temperaturach, lecz wspaniała też jako wierzchnia warstwa stroju w czasie zimy. Swe niepowtarzalne cechy działania zawdzięcza wełnie owiec merynosów.

Wykazuje wysokie parametry termoizolacji, zapewniając maksimum komfortu cieplnego. Efektywnie ochrona przed uszkodzeniami skóry. Bielizna jest przede wszystkim miękka i niedrażniąca. Charakteryzuje ją nade wszystko: wysoka oddychalność, ekspresowe oddzielenie wilgoci od organizmu (wilgoć nie siada na skórze i nie zostaje uwięziona w materiale), zatrzymanie maksymalnej temperatury ciała nie powodując jego zgrzania, szczególne strefy o zwiększonym stopniu wentylacji w miejscach o podwyższonej emisji potu. Trzyma ciało osoby będącej w dynamicznym ruchu cały czas suche, reguluje bilans cieplny i spójne warstwy powietrza przy ciele, umie wchłonąć 35% wilgoci w stosunku do swojej masy, nie pochłania zewnętrznych zapachów jest także szczególnie rozciągliwa, co sprawia, że osoba czuje się dobrze oraz zupełnie bezpiecznie. Jakikolwiek rodzic, jaki pragnie być uspokojony o zdrowie swojego dzieciaka na zimowisku, musi nabyć taką właśnie bieliznę. Polecam!

Oczywiście należy pamiętać, że pomimo tego, że mamy na sobie taką bieliznę, to i tak musimy się ciepło ubierać. Bielizna termoaktywna nie działa jak kaloryfer.


www.sklep.cornette.pl

Author: Elka 911

Skomentuj

2 Responses to Bielizna termoaktywna

  1. nika pisze:

    ja nie wiem za bardzo o co chodzi z ta bielizną, ja osobiście nie zauważyłam żadnej różnicy gdy ją mam

  2. anastazja pisze:

    na samą myśl o cenach tej bielizny powinno już być ciepło lub wręcz gorąco – może o to tu chodzi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*