Czym jest Pressik?

Pressik to przestrzeń do wyrażania własnych myśli, miejsce by dać emocjonalny upust ekspresji by zamienić je na słowa. Dokładamy starań by teksty publikowane w serwisie były jak najwyższej jakości.

Wszyscy wiemy, że media kłamią 😉 Dlatego Pressik szerzy ideę dziennikarstwa obywatelskiego – pisania w interesie społecznym. Dziennikarze obywatelscy mają przewagę w postaci lepszej znajomości lokalnych zdarzeń, przykładają się do tego co robią, często piszą o tym z czym mają bezpośrednią styczność. Ich artykuły są nierzadko o wiele bardziej obiektywne i wartościowsze merytorycznie niż artykuły w prasie komercyjnej.
 

Udowodnij, że jesteś specjalistą !! Uatrakcyjnij swoje CV !!
Podziel się z innymi sugestiami o otaczającym nas świecie, napisz co Cię frustruję, a co cieszy, pochwal się osiągnięciami, opowiedz o fascynującym miejscu w którym byłeś i co ciekawego widziałeś lub czytałeś. Możesz publikować własne artykuły, prace, referaty z praktyczną wiedzą, która ma być merytoryczną wizytówką i Twoją promocją.

Pressik docelowo ma się stać portalem skupiającym kreatywnych przedstawicieli małego i średniego biznesu, wolnych twórców, copywriterów, ludzi kultury, nauki, sztuki, polityki, wszelkich profesji i umiejętności. Może być skutecznym narzędziem do autopromocji dla potrzebujących rozgłosu dla swej działalności i chcących się wyrazić, zaistnieć czy nawet pokazać przyszłemu pracodawcy.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą" – to znane powiedzenie. Na tej stronie motto brzmi : "Tak Cię widzą, jak Cię czytają".