Darmowy hosting bez reklam? Tak, to możliwe

Internet, tworzenie stron, pozycjonowanie – to moje hobby. Jestem swego rodzaju badaczem sieci, ale wciąż niestety amatorem. Ostatnio sprawdzam pozyskiwanie linków pozycjonujących poprzez tworzenie własnego zaplecza w postaci blogów. Oczywiście odradzam bawienie się w blog.onety, tumblr'y itd. Nawet jak wstawimy tam posty z linkiem to i tak są one "no follow", nie mają mocy. Najlepsza opcja to korzystanie z wordpressa, joomli, itd. Żeby linki miały wartość powinny być z innego serwera niż strona do której linkujemy. Coś mnie tknęło i w google wpisałem: darmowy hosting.

No i proszę.. odkryłem serwis Hostinger. Zamówiłem darmowy pakiet. Co otrzymalem? Dowolną ilosć kont po 2GB, transfer miesięczny 100GB i brak jakichkolwiek reklam, ale co najważniejsze.. powtarzam: DARMOWY. Taki hosting w zupełności wystarczy na mały sklep internetowy, stronę wizytówkę, czy prowadzenie bloga. Myślę, że hostinger ma szanse zawojować rynek.

Panel użytkownika bardzo czytelny i przyjemny dla oka. Mamy do dyspozycji autoinstalator, od razu możemy zainstalować sobie aplikacje w postaci wordpressa, joomli, drupala, presta shop i wiele innych popularnych aplikacji. Jest tylko jeden mankament. Nie są po polsku, ale spolszczenie ściągnąć i zainstalować to nie problem. Gorąco polecam.


Przejdź do serwisu Hostinger i zamów darmowy hosting bez reklam

Author: Ajdaho

Skomentuj

7 Responses to Darmowy hosting bez reklam? Tak, to możliwe

 1. Mr. A. pisze:

  tumblr, twitter itp. mają sens jak masz tam dużo znajomych, obserwatorów

 2. marketing-internetowy pisze:

  Czy ta oferta jest ciągle aktualna? ktoś sprawdzał

 3. Emocni.pl pisze:

  A jak kwestia IP z tego konta?

 4. Emocni.pl pisze:

  Czy jest możliwość takiej konfiguracji, by zainstalowane tam serwisy występowały pod różnymi adresami IP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*