Domy z drewnianych modułów

Jak to jest możliwe, że Amerykanie potrafią postawić mieszkanie od zera w zaledwie kilka tygodni, a szkielet nie należy wcale do najdroższych i ewentualna przebudowa jest również bardzo łatwa. Oglądając "Dom nie do poznania" przecierałem oczy z nie dowierzenia.. W tydzień ekipa budowlana stawiała dom, bez wzgledu na to czy to w stanie gdzie na codzień panuje upał, czy na Alasce. Jakim cudem możliwe jest, że obszerny i wygodny dom jest tańszy od mieszkania (pod warunkiem, że mamy już działkę)? Przecież jest to nieprawdopodobne, prawda?

Jak się jednak okazuje, istnieją takie rozwiązania jak domy szkieletowe, które są połączeniem oszczędności energetycznej, niskich cen, wykorzystania jedynie nieszkodliwych dla nas ekologicznych surowców. Domy z drewna, tworzone z modułów gotowych, to w naszym państwie zyskująca sobie coraz większą popularność alternatywa dla budownictwa murowanego.
W Polsce brakuje rzetelnych przedsiębiorstwo, które trudnią się stawianiem takich właśnie domów, ale to nie reguła, odnalezienie takowego przedsiębiorstwa jest możliwe. My jesteśmy taką firmą. Wejdź na naszą stronę www.domtaniej.pl. 

Firma ECO-EuroDOM,może zaoferować Ci pełną i kompleksową obsługę w zakresie stawiania domów z drewna, nie ograniczając się tylko i wyłącznie do mieszkalnych, ale stawiając również na letniskowe.

Na czym polega sekret szkieletowej konstrukcji? Jak się okazuje, całość jest naprawdę banalna! Na właściwie wykonany, betonowy fundament, stawia się początkowy szkielet całego budynku, który składał będzie się ze ścianek działowych wykonanych z desek. Gotowy szkielet obija się płytą drewnianą lub gipsową o wyjątkowej trwałości oraz wytrzymałości. Dzięki takiej technice, Jedno piętro postawimy w kilkadziesiąt godzin, w szczególności gdy korzystamy z kompozytów już wcześniej przygotowanych!

Ktoś może powiedzieć: Takowe domy z drewna są nieszczelne i nie zapewnią nam prywatności jeżeli chodzi o rozchodzenie się dźwięku?

Okazuje się, że jest całkowicie na odwrót! Dodatkowe wypełnienie i wyciszenie drewnianych konstrukcji pozwala nie tylko na docieplenie budynku, ale jednocześnie i na tłumienie dźwięku, możesz więc liczyć na wysoki komfort mieszkania oraz prywatność.
Budujemy ekologiczne, nowoczesne i naprawdę tanie domy z drewna. Czy możesz sobie uświadomić, że za niespełna 200 tysięcy zł, możesz nabyć gotowy do zamieszkania domek posiadający powierzchnię przekraczającą 150 metrów kwadratowych. Za podobne mieszkanie w bloku, w dużym polskim mieście, musiałbyś zapłacić zdecydowanie więcej!

ECO-EuroDom to firma, która posiada ogromne doświadczenie na naszym rodzimym rynku i jedna z jako pierwszych zajęła się konstrukcją budynków szkieletowych. Nasze domy z drewna stały się schronieniem dla tysięcy rodzin – mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaangażować się w budowę bezpiecznego gniazdka także dla Twojej rodziny!


www.domtaniej.pl – rzetelnie, trwale i na lata

 

Author: cr flaming

Skomentuj