Gdzie na weekend? – Poznań

Poznań jest miastem idealnym zarówno na weekend jak i na dłuższy pobyt. W zależności od tego, jak długo chcesz zostać w stolicy Wielkopolski, wybierz odpowiednie noclegi w Poznaniu. Jeżeli jedziesz tylko na pojedynczą noc, zaryzykuj i zabukuj nocleg w hotelu w Poznaniu. Jeżeli jednak planujesz dłuższy pobyt i liczysz się z kosztami, to postaw na hostel w Poznaniu. Dlaczego warto akurat w tym mieście spędzić urlop?

Poznań to miasto, gdzie nie sposób się nużyć. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Starsi mogą zobaczyć historyczne pałace, renesansowy ratusz, który jest uważany za najpiękniejszą taką budowlę, czy zapoznać się z czarami życia nocnego. Pociechy koniecznie muszą zobaczyć lokalny ogród zoologiczny, palmiarnia  oczaruje ich tropikalnymi kwiatami. Od niedawna czynne jest także Słoniarnium. Warto iść także do Malty, czyli jednego z najbardziej popularnych ośrodków sportowo-rekreacyjnych w kraju. W Poznaniu wspaniale czas spędzą także miłośnicy kultury, ponieważ miasto obfituje w teatry czy chociażby w popularne centrum kulturalne – Stary Browar.

 

http://www.retrohostel.pl

Jeśli cenisz sobie przyjacielską atmosferę, lubisz grać na konsolach i nie boisz się rywalizacji (Nintendo WII) to na nocleg wybierz Retro Hostel 🙂

Author: efcserv23

Skomentuj

One Response to Gdzie na weekend? – Poznań

  1. pra-krak pisze:

    Coz moge powiedziec po lekturze… Mam nad czym sie teraz zastanawiac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*