Jak zrobić root Androida – uniwersalny poradnik

download.net.pl

W tym tekście chcielibyśmy pokazać Wam, jak szybko i skutecznie zrootować niemal każdy smartfon z Androidem. Metoda ta jest uniwersalna i dostępna dla każdego – za darmo. Nie potrzeba do tego żadnych zbędnych narzędzi. W kilka minut możecie bezpiecznie odblokować swojego smartfona czy też tablet.

Do przeprowadzenia roota w swoim smartfonie czy tablecie z Androidem nie potrzeba żadnych specjlanych umiejętności. Większość urządzeń jest banalnie prosta w obsłudze. Wystarczy kilka kliknięć i smartfon będzie odblokowany. Jak przeprowadzić bezpiecznie roota urządzenia? Wystarczy skorzystać z darmowego programu o nazwie Kingo Android Root.

Po zainstalowaniu programu w naszym komputerze, uruchamiamy go w trybie administratora. Oczywiście, nasz komputer musi być podłączony do internetu. Następnie podpinamy do komputera smartfona czy tablet z Androidem – za pomocą kabla USB. Teraz należy poczekać, aż urządzenie zostanie wykryte przez Kingo Android Root.

Kiedy smartfon/tablet zostanie wykryty przez program, klikamy przycisk ROOT i czekamy, aż z internetu zostaną pobrane odpowiednie sterowniki. Program zapyta, czy napewno chcemy przeprowadzić operację – potwierdzamy ją przyciskiem Yes. Nastąpi zrootowanie urządzenia.

Po kilku minutach i restarcie smartfona/tabletu z Androidem, na ekranie programu pojawi się informacj o pomyślnym wykonaniu roota. Możemy odłączyć urządzenie. Dla pewności należy odnaleźć na liście aplikacji program o nazwie SuperSU. To znak, że root został wykonany.

Zródło: http://www.download.net.pl/jak-zrobic-root-smartfona-na-kazdym-androidzie/n/2218/

Author: downloadnetpl

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*