Każdego stać na design – blog Doroty Szelągowskiej

Zastanawiałem się kiedyś jak to jest, że niektóre wnętrza mieszkań moich znajomych lub osób, u których zdarza mi się od czasu do czasu bywać wyglądają niepowtarzalnie. Zawsze dochodziłem do wniosku, że ich po prostu na to stać, bo to musi kosztować ogromne pieniądze. Nic bardziej mylnego! Pewnego dnia zacząłem szukać inspiracji aby przemeblować swojego własne mieszkanie oraz dodać do niej kilka wysmakowanych elementów. Pierwszy wybór doradcy, jak zawsze, padł na Google. Przechodząc od strony do strony w końcu trafiłem na blog Doroty Szelągowskiej.

W opisie o samej sobie przedstawia się jako pasjonatka i designerka z wieloletnim doświadczeniem w branży. Z jej wpisów wynikła jedna proste konkluzja – designerskie i niepowtarzalne wnętrze mieszkania nie musi być drogie w wykonaniu i stać na nie każdego przeciętnego obywatela. Dorota Szelągowska ma ogromne doświadczenie w aranżowaniu wnętrz, więc nie sposób jej nie wierzyć. Na swoim koncie ma setki przeprowadzonych projektów, o czym świadczy jej bardzo bogate portfolio realizacji. Kolejnym mitem, który obala w swojej pracy jest to, że wysmakowane dodatki są trudno dostępne na rynku i trzeba siedzieć w tym biznesie żeby wiedzieć jak do nich docierać. Wszystkie niezbędne elementy wystroju wnętrza można zakupić w sieciowych marketach takich jak IKEA. Kwestią jest jedynie ich odpowiednie dobranie oraz połączenie w całość, która przyniesie efekt synergii.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego czy sam da radę skomponować i zaaranżować wnętrze swojego mieszkania, zawsze może zgłosić się do takiej specjalistki z prośbą o pomoc. Oczywiście to wiąże się z dodatkowymi kosztami, które także nie są wielkie i z pewnością każdy może sobie na nie pozwolić. W takim przypadku nie ma możliwości na to żeby coś się nie udało. Pomijając kwestie związana z profesjonalizmem pani Doroty, jej głową pełną pomysłów oraz kontaktami biznesowymi jest osobą, która zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Swoją pracę z każdym kolejnym rozpoczyna od analizy potrzeb oraz kierunków w jakim ma potoczyć się rewolucja aranżacyjna w konkretnym wnętrzu. Wszystko zaczyna się od tego, że nie każde wnętrze pasuje do każdego stylu designerskiego. Tak jak każdy człowiek, wnętrze posiada swoje predyspozycje. Dorota Szelągowska to wszystko czuje i potrafi doradzić i dobrać środki realizacji zarówno do indywidualnego klienta jak i wnętrza.

Author: prec

Skomentuj

2 Responses to Każdego stać na design – blog Doroty Szelągowskiej

  1. ania pisze:

    Fajny program ten z mieszkanimi gwiazd, tylko, że poza panem z zespołu Trubadurzy (Marian Lichtman), to żadnej innej "gwiazdy" nie znam. Z resztą raz był programw mieszkaniu 40 metrowym, wiec chyba tymbardziej  żadna gwiazda z właściciela.. 

  2. anastazja pisze:

    Ciekawa jestem czy Pani Dorota korzysta czasem z porad swojej mamy pisarki -Katarzyny Grocholi? no i Jej zyciowy partner Adam Sztaba tez moze czasem podpowie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*