Klika słów o Johnhym Deppie

W tym wpisie chciałabym ściągnąć uwagę na postaci jaką jest Johnny Depp . Dla mnie to głównie aktor. Zaobaczyłam już niemal wszystkie filmy z jego udziałem. W tym wybrane po kilka, a może nawet kilkanaście razy. To zaskakujące, ze ktoś umie aż tak silnie zauroczyć. Nie potrafię wyjaśnić jego fenomenu. Nie jest wybitnie przystojny, ani najmłodszy. Ma już w końcu te czterdzieści lat. Ale mimo to jest niesamowicie pociągający i seksowny. Nosi w sobie to coś i nie są to pieniądze! Dla takiego faceta można stracić głowę.

Pierwszy film jaki z nim obejrzałam to „Edward Nożycoręki”. Byłam wówczas jeszcze młodą dziewczynką, która nie zawsze rozumowała wszystko. Po długim czasie ponownie drapnęłam po ten film i przyjęłam go całkowicie inaczej. Johnny nie wzbudzał już we mnie lęku, ani przerażenia. Zaczęłam się interesować jego filmami. Wypożyczałam następne filmy no i tak to się zaczęło i trwa do teraz.
Depp to istny kameleon. Umie zagrać absolutnie WSZYSTKO – od szaleńca, pijaka, kapitana statków po troskliwego ojca szukającego zemsty czy szpiega, który zmienił swoją tożsamość. To nieprawdopodobne i zaskakujące. Jedna osoba jest wstanie stworzyć coś tak realistycznego. Jest on synonimem realnego aktora. Nie gra tylko, aby zarabiać, ale aby iść do przodu. Obiera interesujące propozycje, które wymagają kilkakrotnie ogromnego wysiłku. Uważam że się opłaca. Jego przygody możemy oglądać na ekranie. Rocznie gra co najmniej w jednym filmie. Na swoim koncie ma ich już około pięćdziesięciu. To imponujący dorobek. Jego nazwisko przyciąga rzesze fanów, ale przede wszystkim fanek, do kin. Kinomaniacy z przyjemnością go oglądają. Jest naprawdę lubianym artystą, bo tak można o nim powiedzieć. Ma on wiele talentów, o których nie wszyscy sobie zdają sprawę m.in. umię grać na gitarze. Występował na scenie z Alice’em Cooper’em.

Author: Bicykl

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*