Kurier w Kłobucku

kurier klobuck

Coraz częściej korzystamy z usług kurierskich. Pomimo że Poczta Polska wprowadza z pozytywnym skutkiem szereg usprawnień to i tak klienci częściej wybierają opcję dostawy przez firmę kurierską. Dlaczego tak jest?

By uzyskać odpowiedź na to pytanie udaliśmy się do niedawno otwartej firmy Lambda przy ul. 3 Maja 30 w Kłobucku, którą zneleźliśmy metodą, można by rzec "tradycyjną", czyli wpisaliśmy w wyszukiwarce hasło: kurier Kłobuck. Szczerze mówiąc myśleliśmy, że raczej nie znajdziemy w naszej malej mieścinie tego rodzaju usług. A jednak.

Przede wszystkim wygoda i większa pewność, że paczka zostanie doręczone. – słyszymy od pracownika – Przesyłka kurierska odbywa się w przeważającej większości szybciej, niż przesyłka pocztowa. Poza tym będzie nam dostarczona bezpośrednio do domu. Przesyłka pocztowa klientom często kojarzy się z awizem w skrzynce na listy, trzeba samemu udać się do odpowiedniej placówki, by tam było można przesyłkę dla nas przygotowaną odebrać. Kolejny atut to to, że w firmach kurierskich dużo rzadziej zdarzają się zagubienia oraz zniszczenia paczek co jest zasługą informatycznego systemu monitorowania przesyłki od nadawcy do odbiorcy.

Na miejscu sprawdziliśmy też ceny. Przesyłki kurierskie są tańsze od przesyłek pocztowych. Wynika to prawdopodobnie z dużej konkurencji na rynku. 

Warte zauważenia jest też to, że firma pośrednicząca w usługach kurierskich, jak Lambda w Kłobucku, skupia wielu kurierów: DHL, UPS, FedEx, InPost, dpd, TNT, Geis Global Logistics, Raben. Korzystając z usług firmy pośredniczącej w usługach kurierskich mamy pewność, że zostania wybrana dla nas najkorzystniejsza cenowo usługa nadania paczki spośród wielu wykonawców.

www.kurierklobuck.pl

Author: zadranek

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*