Ład wśród wszystkich zdjęć

Spróbuj wyobrazić sobie, jak łatwe mogłoby być przeglądanie i odnajdywanie wybranych zdjęć, gdyby w jakiś sposób zostały one poukładane. Natychmiast mógłbyś powracać do najważniejszych chwil z Twojego życia, bez niepotrzebnego zatapiania się w nieskończone sterty dokumentów i przerażające ilości pudeł, pudełeczek, kartoników, kufrów, szuflad i teczek. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na wprowadzenie porządku do Twoich zbiorów zdjęć, najwyższy czas to zrobić. Potrzebna będzie Ci odrobina samozaparcia, chęci oraz entuzjazmu, ale co najistotniejsze – kilka lub kilkanaście (w zależności od posiadanych zasobów) albumów na zdjęcia. Ten przystępny i dobrze wszystkim znany przedmiot, okazuje się zbawienną pomocą w próbach wprowadzenia porządku do naszych pokładów zdjęć.

 

foto-album

 

Foto album – pozornie oczywista rzecz, która w dzisiejszych czasach jest nie tylko futerałem na fotografie, ale także przedmiotem o wartościach estetycznych

 

Wybór odpowiedniego albumu właściwie ogranicza tylko nasza fantazja. Wszelkiego rodzaju różnorakie odcienie i wzory czy wielkości, mogą nawiązywać do zawartości, czyli tematyki fotografii, jakie umieścimy w danym albumie na zdjęcia. Ponadto mamy możliwość autorskiego wymyślenia, jak ma wyglądać okładka albumu na zdjęcia. Co więcej, można wybrać jedną odbitkę, która posłuży za obwolutę. W jakim miejscu można zlecić zrobienie takiego cuda? Foto album, gotowy czy zaprojektowany indywidualnie, dostaniemy niemal w każdym salonie fotograficznym. Warto zasięgnąć porady zawodowego grafika i czekać na gotowy rezultat. Albumy na zdjęcia czasem chce się dopasować do wystroju lokalu ze względu na położenie ich w widocznym miejscu.

Warto poświęcić kilka chwil więcej na pracę nad swoimi albumami na zdjęcia i dołączyć do odbitek podpisy, zawierające daty i miejsca oraz okoliczności, w jakich zostały wykonane. Fotografie zabezpieczone w albumach na zdjęcia z dużym prawdopodobieństwem nie zgubią się pośród innych rzeczy.

www.ufoto.pl

Author: nowe34

Skomentuj

One Response to Ład wśród wszystkich zdjęć

  1. ginger pisze:

    Z zapałem faѕcуnuję się branżą interaktywną i przypadkiеm natrafiłem na tę stronę. Moim sκromnym zdaniem jest bardzо inteгеsująca oгaz mа w sωοіm wyposażеniu ѕtгasznie сіekawe wpisy. Będę nieϳednеgo z wаs wielce skłaniał do jej οdωiеdzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*