Moda to mój konik

Moda to mój konik. Ze stworzeniem portalu modowego zastanawiałam się kilka miesięcy. Nie miałam pojęcia od czego zacząć, więc chyba najprościej będzie jak zacznę po prostu opowiadać to co myślę oraz czuję. Teraz jest duża moda na modowe portale. Pragnę, aby mój był jedyny w swoim rodzaju wśród tego natłoku. Nie chcę nikogo kserować, ale utożsamiać swój własny, indywidualny styl. Coś, co jest tylko moje i niepodrabialne. Jak opiszę siebie? Młoda, pewna siebie, zdecydowana i niebojąca się zmian studentka. Kocham eksperymentować z rzeczami, ale nie trzymam się też sztywno trendów. Nie znoszę ślepo podążać za wyznaczonymi przez innych szlakami. Wręcz przeciwnie, jakby na przekór tym wszystkim ludziom pokazuję swój indywidualny styl. Bardzo cenię sobie wygodę. Nie potrafiłabym włożyć rzeczy w czym czuję się sztywno i  czuję dyskomfort.

Najbardziej ważne dla mnie to czuć się wygodnie w swojej skórze. Udawanie kogoś innego prędzej czy później wyłania się na światło dzienne. I to miewa marny skutek. Podrabianie innych także nie jest dla mnie. Wolę zrobić swoją prostą, własną stylizację za niewielkie pieniądze niż wyrzucać fortunę na drogocenne ubrania od projektantów. W związku z tym, że jestem tylko biedną studentką na garnuszku u rodziców muszę zmniejszać moje zakupowe szaleństwa. Kupuję przeważnie na wyprzedażach, w sieciówkach, czasem pozwolę sobie na drogocenny zakup. No i przede wszystkim królują lumpeksy. Tak – pewnie nie jestem odkrywcza, ale osoba, która wymyśliła second-handy powinna otrzymać co najmniej Nobla.

Author: Bicykl

Skomentuj

One Response to Moda to mój konik

  1. anastazja pisze:

    Brawo 🙂 może uda Ci się stworzyć nowy styl w modzie niczym Hubert de Givenchy który swoimi kreacjami zachwycił cały świat a Audrey Kathleen Ruston ( Audrey Hepburn) uczynił ikoną stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*