Moda: Trendy 2013

bielizna damska Moda zmienia się nieustannie. Trendy powracają, kreatorzy mody inspirują się dawnymi stylami, przekształcają je, dostosowując do współczesnej kobiety.Bieżący sezon upływa pod hasłem dziewczęcości, a ściślej dziewczęcych sukienek. Czy to mini, midi czy też maksi, powinny zachwycać kolorami i wzorami. Wiosna – lato 2013 to głównie wzornictwo kwiatowe, inspirowane naturą, pełne energii i witalności.Na uwagę zasługuje również to, że zdecydowanie swoje odrodzenie przechodzą trendy z lat 60. Reanimowane w pewnym stopniu przez Marca Jacobsa. Geometryczne wzory, proste sukienki do kolana i ogromne okulary, znowu owładnęły nasze salony. 

Ten sezon upłynie pod hasłem sukienek. Niezwykle popularnym fasonem będzie sukienka o linii A – charakterystyczna dla lat 60. Wreszcie trendy z tamtego okresu powracają z wielką energią i w ulepszonym wydaniu. W kwestii butów nacisk kładzie się w tym sezonie na wygodę. Wobec tego wszelkiego rodzaju lordsy, slippersy czy balerinki są niezwykle pożądanym elementem stroju. W dodatkach także zmiany i powroty. Znowu do łask wracają ogromne okulary, nawiązujące do trendów z lat 60. 

Oprócz delikatnych sukienek, także spódnice są dziś niezwykle modne. Głównie w kształcie trapezu, stosunkowo krótkie, przeznaczone więc dla pań o dość zgrabnych nogach. Taka spódniczka, jeżeli posiada podniesiony delikatnie stan, może świetnie, optycznie wysmuklić nogi. Do tego koniecznie wysokie, fantazyjne obcasy, ciekawa koszulka bądź bluzka i na wieczór koniecznie ramoneska – bezdyskusyjny hit od paru sezonów, stylizowana na motocyklowy styl mała skórzana kurteczka

Trendy tego sezonu pełne są wielkich powrotów i nawiązań do poprzednich trendów „podrasowanych” nowoczesnością. Odblaskowe, jaskrawe kolory to także charakterystyczna rzecz dla mody 2013.


annaprime.pl

Author: km0xh1d

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*