Nie głosujmy na partie, które obecnie są w Sejmie!

Głosujmy na tych z którymi się zgadzamy, nie głosujmy na partie, które obecnie są w Sejmie !!  To ostatnia szansa by w końcu coś się zmieniło !! – kopiujcie te słowa, udostępniajcie na facebooku, roześlijcie na gadu-gadu. Większość z Was zapewne myśli, że już lepiej w tym kraju nie będzie. Nie dziwię Wam się, ja też nie wierzę, że nadejdą zmiany na lepsze.. no chyba, że się wyjedzie za granicę. Tam rzeczywiście jest lepiej. Na pewno w następnych wyborach nie zagłosuję na żadną partię, która w tej chwili zasiada w ławach sejmowych. Obecna kadra rządząca nic już nie zmieni. Trzeba ją wymienić.

Przyglądałem się niedawno różnym nowym frakcjom, jedna mnie zaciekawiła. To Republikanie. Kreują się na reprezentantów przedsiębiorców, nie wypowiadają się na tematy wiary, ani nudnego już Smoleńska. Sprawiają wrażenie, że najważniejsza jest dla nich sprawa uproszczenia podatków i ułatwienie prowadzenia biznesu. Mam nadzieję, że rzeczywiście tak jest. To Polscy przedsiębiorcy utrzymuj ten kraj przy życiu. Paweł Kukiz również popiera Republikanów, wcześńiej popierał Platformę Obywatelską, ale się zawiódł, tak jak ja.

Najbliższa dekada będzie decydująca dla Polski, mimo wszystko uważam, że czarny scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. Mam na myśli jeszcze większe wyludnienie, tj. emigrację, wzrost bezrobocia, większe rozwarstwienie społeczne, a w końcu bankructwo. Polacy muszą w końcu zacząć myśleć. Z roku na rok zasada: "wybieram mniejsze zło" powoduje, że rzeczywiście wygrywa "mniejsze zło", pomimo, że głosującym bliższe są często zupełnie odmienne poglądy.

Powtarzam apel:

Głosujmy na tych z którymi się zgadzamy, nie głosujmy na partie, które obecnie są w Sejmie !!  To ostatnia szansa by w końcu coś się zmieniło !! 

Author: Ajdaho

Skomentuj

3 Responses to Nie głosujmy na partie, które obecnie są w Sejmie!

 1. Wiktor Janik pisze:

  Idea nie głosowania na partie, które obecnie są w sejmie bardzo mi się podoba. To powinna być ogólnokrajowa akcja. Czy ktoś podjąłby się pracy nad taką akcją? Stronę jakąś tam bym zrobił. Chodzi tylko o rozesłanie jej do jak najszerszej grupy ludzi, podlinkowywanie itd. Chętni niech piszą komentarze z fejsa, czy z pressika, to odezwe się do każdego. 

 2. rupert pisze:

  ja tylko we wspomnianych republikanach, czy republikaninach- nie wiem jak to sie pisze- widze szanse. Argentyna przy lepszej kondycji finansowej niz Polska oglosiła bankructwo, a nas tylko unia ratuje , bo wplywy od Polaków z za granicy maleja bo większość już sie na stale osiedlila. Wiktor taka akcja to świetny pomysl!

 3. anastazja pisze:

  Na wykładzie z socjologii usłyszałam ostatnio pewne mądre zdanie które brzmiało  "co to za rząd i politycy którzy najpierw kształcą na Wyższych uczelniach młodych ludzi a potem nie troszczą się o nich i wysyłają za granicę w poszukiwaniu chleba" A może o to im właśnie chodzi żeby w kraju zostali tylko Ci którymi łatwiej manipulować? Bo jak wiecie medialne manipulowanie ludżmi kwitnie,tylko sęk w tym ze nie wszyscy chcą się na to nabrać lub też nabierają się do czasu.Jak to dobrze ze nie palą już"czarownic"na stosach bo "wizje" co do pewnej grupy politycznej która rządzi miałam już dawno  ze się nie sprawdzi.Nie jestem politykiem i uważam ze jest to raczej męska domena co nie znaczy ze nie obserwuje polityków i ich poczynań.Na jakim jesteśmy etapie?Zamiast rzeczowo rozmawiać i brać odpowiedzialność za kraj lewi kłócą się z prawymi albo prawi z lewymi albo środkowi z prawymi i lewymi-gdzie ja jestem?powrót do przedszkola czy co?

  Moim zdaniem -jeśli obecnie rządzące partie nie sprawdzają się to nic nie da nie pójście na glosowanie na nie.Efekt będzie tylko taki ze obniży się frekwencja osób uprawnionych do glosowania a zwolennicy rządzących  i tak zadecydują o ich ponownym wyborze(układy i układziki).Co robić? Najlepszym wyjściem z takiej sytuacji jest tylko i wyłącznie dążenie do tego żeby propagować inne tworzące się ruchy czy tez kluby polityczne które odpowiadają polepszeniu się sytuacji gospodarczej w Polsce i doprowadzić do włączenia ich w najbliższych wyborach.A wtedy glosujmy na nie mając świadomość ze mimo wszystko wierzymy ze we własnym kraju można żyć lepiej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*