Nieruchomości – apartamenty

  Apartamenty to rodzaj mieszkań, które cieszą się rosnącą popularnością. Wprawdzie ich cena nie należy do najniższych, ale w zamian za nią otrzymujemy bardzo wysoki standard, bardzo wiele przestrzeni i innowacyjnych rozwiązań. Szukając ofert  sprzedaży apartamentów musimy być ostrożni, gdyż pod nazwą „apartament” może znajdować się zwyczajne mieszkanie, nazwane tak dla lepszego efektu marketingowego. Żeby ustrzec się takich błędów warto pomyśleć nad głównymi cechami apartamentów.

  Apartamenty to przede wszystkim pewność sporej przestrzeni – przyjęło się, iż jego powierzchnia to mniej więcej 100 m2, a wysokość 3 metry. Na niej znajduje się zwykle kuchnia, główna sypialnia z garderobą i łazienką, salon, gabinet, pokój gospodarczy, a także pokój gościnny z łazienką.

  W apartamentach każda sypialnia musi być wyposażona w odrębną łazienkę. Wszystkie te pomieszczenia powinny być tak rozlokowane, by zapewniały funkcjonalność i komfort osobom w nich będącym. Apartamenty powinny być także wykończone nowoczesnymi materiałami, by gwarantowały najwyższy standard. Niektórzy jako niezbedną rzecz wymieniają  posiadanie balkonu albo tarasu jak również umiejscowienie apartamentu na wysokich piętrach, by mieć piękny widok z okien. Wymienione cechy jednakże nie odgrywają najważniejszej roli.

http://www.tetnowski.pl/

Apartamenty Kraków

Author: efcserv23

Skomentuj

2 Responses to Nieruchomości – apartamenty

  1. Spec pisze:

    Na 100metrowe mieszkania mało kogo stać. W tej chwili buduje sie budynek pod nazwą apartamentowiec i największe mieszkania mają 70 metrów a i 30metrowe sie znajdą. A ceny kosmiczne. Takie rzeczy to tylko w Polsce.

  2. ketony malin pisze:

    strona bardzo fajna, wszystkie notki bardzo mi sie podobaja. Ta jest jakos szczegolnie ciekawa. Moze dlatego, ze tematyka jest mi dosc bliska. Dzieki za wszystkie info, bede tu zagladac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*