Oczyszczanie krwi z toksyn

  Dieta złożona z posiłków takich jak mięso, artykuły mleczne, produkty przetworzone, potrawy smażone, napoje gazowane oraz alkohol, wraz ze stresem i zanieczyszczeniem środowiska przynosi gromadzenie kwasów w organizmie, co doprowadza do jego zakwaszenia. Wyższe pH wody zawierającej przeciwutleniacze pomaga przywrócić organizmowi równowagę kwasową niszcząc tym samym środowisko sprzyjające rozwojowi chorób. Przyjmowanie wody z przeciwutleniaczami w sporych ilościach może spowodować reakcję organizmu przypominającą chorobę spowodowaną przez wydalanie toksyn z organizmu, co jednocześnie jest oznaką działania zjonizowanej wody. Wraz z upływem czasu pozytywne efekty tego procesu zaczną być coraz bardziej dostrzegalne.

  Poprawny stan zdrowia organizmów żywych zależy od czynnika pH krwi. Krew ludzka jest regulowana przez specjalny system, który utrzymuje pH na poziomie 7,3-7,4. Jeśli pH spada poniżej 7,3 mamy do czynienia z zakwaszeniem organizmu (tzw. kwasicą), a jeśli jest wyższe niż 7,5 następuje alkaloza (zasadowica). Zasadowica jest dosyć rzadko występującym schorzeniem, natomiast kwasica na nieszczęście występuje dosyć często i można stwierdzić, że należy do chorób cywilizacyjnych zachodniego świata, czasami wyłącznie z powodu stresu. Jonizator wody pomaga utrzymać właściwą równowagę, gdyż woda zjonizowana jest alkaliczna. Niektórzy mówią, że po wypiciu takiej wody, jest ona przyswajana przez kwasy żołądkowe, ale nie jest to prawdą. Woda zawierająca przeciwutleniacze ma alkaliczne minerały, które nie podlegają przemianom, więc zawsze będą alkaliczne. Minerały są z kolei wchłaniane przez organizm, dzięki czemu prościej jest utrzymać pH na właściwym poziomie i zminimalizować obciążenie systemu regulującego pH krwi, co wiedzie do poprawienia stanu umysłu i ciała.
  Podsumowując, woda zawierająca przeciwutleniacze czyści krew z toksyn takich jak cholesterol, metale ciężkie czy substancje nieorganiczne, tworząc tym samym lepsze środowisko dla krwi krążącej w organizmie. Intensyfikacja konsumpcji wody pomaga oczyścić „filtry” organizmu – wątrobę i nerki, a w dodatku, w wypadku korzystania z wody zjonizowanej, wydala toksyny z organizmu.


http://sklep.poradnia.pl/

Katalog Blogów

Author: Susie72Pftrh

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*