Prezent na Walentynki

Niedługo święto zakochanych, wspaniały czas dla par i odwieczny problem: co kupić drugiej połówce? Przedstawię kilka pomysłów na prezenty dla niej i dla niego. Kino, teatr, czy koncert nie są już niczym nadzwyczajnym. Z pomocą przychodzą serwisy internetowe, które oferują wiele ciekawych opcji. 

Dla niej

Kwiaty wydają się czymś banalnym, ale tak czy siak, kwiatek być musi, chociaz jedna mała, przyozdobiona i pachnąca róża. Żeby kwiatek dłużej się zachował można go ususzyć i pomalować sprayem, np. złotym. Czekoladki czy też różnego rodzaju bombonierki to też oklepany temat. A może karnet na fitness, czy też modną zumbę? Każda kobieta będzie zadowolona z kolacji w restauracji, ale taki wieczór trzeba dużo wczęsniej zarezerwować. Lepsze wrażenie zrobimy kiedy taką kolację przygotujemy sami, a później urządzimy ukochanej kąpiel w płatkach róż z pianką. Fajnym prezentem będzie zestaw kosmetyków do kąpieli z popularnych ostatnio mydlarni. W internecie możemy znaleźć strony oferujące prezenty nierzeczowe – w formie doświadczeń, takie prezenty często przygotowywane są dla dwojga, jak np. lot balonem, czy wspólne strzelanie na strzelnicy. Może to być również wykupiony kurs, np. fotografii.

Dla niego

Mężczyźni są z reguły mniej wybredni od kobiet i często nawet niczego nie oczekują. Możliwości na prezent jest wiele, można wydrukować wspólne zdjęcie, bądź kilka zdjęć i oprawić je w ramkę lub antyramę. To fajna pamiątką na dłuższy czas. Facet zawsze będzie zadowolony z ładnych perfum. W internecie można kupić mężczyźnie nieco emocji, np. przejazd autem wyścigowym (Ferrari, Lamborghini), górskie off-roady, skoki spadochronowe czy lot motolotnią. 

 

Macie jakieś inne ciekawe pomysły? Zachęcam do dyskusji w komentarzach.

P.S. Pamiętajcie panowie i panie! O swoją drugą połówkę trzeba dbać cały rok, a nie tylko gdy zbliżają się walentynki! 

Author: BuckKleeman

Skomentuj

One Response to Prezent na Walentynki

  1. Tiffany pisze:

    pofantazjować o wycieczce np.na Marsa fajna sprawa  ale ostatecznie czekoladowy Smartphone też mnie zadowoli 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*