Smaczny blog

O posiłkach można napisać wiele. Można też zrobić wiele zdjęć. To zależy od tego, czego oczekujemy i czym chcemy zaskoczyć. Jedzenie nigdy nie jest nudne i zwykłe. Nawet w najprostszych potrawach można zaleźć coś, co nas zainteresuje. A jeśli nas zainteresuje to i inni powinni wykazać choć odrobinę zainteresowania. To ważne aby interesować się jedzeniem. I właśnie tutaj na stornie: www.smaczne-blogowanie.pl można znaleźć ciekawe potrawy, zdjęcia potraw, które zjedliśmy, przygotowaliśmy lub tylko widzieliśmy. To naprawdę świetna zabawa. Wystarczy tylko aparat i chęci.

Możesz wejść na stronę, rozgościć się i uczestniczyć w posiłku. To wcale nie jest trudne. Przecież wszyscy codziennie jemy. Coś jemy. Czasem nie jest to nic specjalnego. Zwykła bułka, kawa, lub kawałek pizzy. Ale warto się tym podzielić z innymi. To taki pamiętnik tego co zjedliśmy. A że jeść lubimy, pamiętnik staje się coraz większy. Wystarczy tylko dodać zdjęcie na stronę, kilka słów i gotowe.

Jesteśmy tym co jemy. Dobrze wiedzieć, że to co jemy tworzy nas. Określa nas. I właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Może to być pyszna pizza lub sposoby na podanie frankfurterek, a to naprawdę nie wszystko. Jest tam tego sporo.

Jednym z interesujących działów są podróże kulinarne. Miejsce, w którym będzie można znaleźć zdjęcia i krótkie reportaże z miejsc, które udało się twórcom artykułów odwiedzić. Miejsc kulinarnych. Może znajdą się też recenzje knajp, restauracji, pizzerii, a raczej tego co w nich podają. Wszak nikt nie chce źle trafić będąc w obcym miejscu. I dlatego mamy możliwość przeczytania o tym co ktoś osobiście sprawdził, skosztował. Jeśli nam coś smakowało – możesz napisać o tym. Jeśli nie smakowało – nie ukrywaj tego przed nikim. Ważne aby wszystko robić z pasją. A jedzenie to prawdziwa pasja.

Wszędzie gdzie jesteśmy coś jemy. Jedzenie towarzyszy każdemu od czasu rana aż do wieczora. Niektórym nawet w nocy. I o tym tylko piszemy. O jedzeniu. O tym co jemy. Co jest dozwolone zjeść. Co pożądane byłoby zjeść. A czego lepiej unikać. Wszak pokarm jest różny. Zresztą jedząc w dziwnych miejscach wskazane jest uważać na owo co się je. Przecież od tego co jemy zależy nasz humor i zdrowie. 

Author: romo44

Skomentuj

One Response to Smaczny blog

  1. listadeem pisze:

    rzeczywiście smaczny jest ten smaczny blog;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*