Strona dla Macho

Mężczyźni są panami świata. Choć kobiety chcą to zmienić, to im się nie udaje. Ale widać już zmiany. Widać panującą wszędzie poprawność polityczną. Faceci boją się mówić i pisać o tym co naprawdę myślą. Mój blog to ostatni bastion wolności. Szowinistyczny, pełen jadu i cynicznego spojrzenia na kobiety. Cynicznego? Raczej realnego. Pokazujemy jak naprawdę postępują z nami kobiety i co my o tym myślimy. Wszak to tylko od nas zależy jak będziemy postrzegani. Musimy odrzucić to wszystko czym kobiety chcą nas karmić. Musimy się przeciwstawić. I nauczyć jeszcze lepiej wykorzystywać kobiety dla własnego dobra. Tak. Bo tylko to się liczy.

Tak naprawdę nie interesuje nas to co one mają nam do powiedzenia. Są nam potrzebne tylko do jednego. No dobra, do dwóch rzeczy, bo o gotowaniu zapomniałem. Gotowanie to ważna rzecz. Ta pierwsza rzecz też jest ważna. O ile jednak dobrej kucharki będziemy pilnowali to kochanki z czystym sumieniem możemy zmieniać. I to faceci są panami świata. Od nas wiele zależy. Jesteśmy motorem napędowym cywilizacji. Szkoda, że nikt tego nie zauważa i jesteśmy spychani na margines. Ale pora z tym skończyć. Musimy walczyć o nasze dobro. O wygodę, postęp i święty spokój. Musimy walczyć. W przeciwnym wypadku obudzimy się w świecie rządzonym przez kobiety. Jak w Seksmisji. A tego nikt z nas nie chce. Prawda? Zapraszam zatem do mnie. Piszę jak zadowolić kobietę. W swoim gronie podyskutujemy o wszystkim co ważne. Kobiety mogą przyjść z kanapkami i piwem. Może pozwolimy im wejść. Ale to nasze miejsce. Pełne testosteronu i cynizmu. Walczymy o lepsze jutro!

Dlatego też możemy się pochwalić całkiem niezłym działem z humorem. Męskim humorem. Jest to najlepszy mocny dowcip w internecie. Nie zawsze, a raczej prawie nigdy, nie jest on doceniany przez kobiety. Jednak tak naprawdę to nikogo nie obchodzi. Prawda? Ważne, że my bawimy się dobrze we własnym gronie. I tylko to się liczy. Dobra zabawa w męskim gronie.

Zapraszam na moją stronę: www.men.dokawy.com

Author: romo44

Skomentuj

One Response to Strona dla Macho

  1. anastazja pisze:

    a i owszem- chętnie skomentuję z humorem Twoja stronę .Sorry ze bez zaproszenia,bez kanapek z łososiem i czteropaku  ale tak jakoś wyszło:P  gratulacje za odwagę i przypomnienie " męskich priorytetów" o których kobiety doskonale wiedzą(pomijając dziewczynki w przedszkolu)

    Tak naprawdę mężczyżni potrzebni są nam-kobietom do jednego..no dobra-do dwóch rzeczy bo zapomniałam o zarabianiu  kasy na nasze "widzimisię"Gotować potrafimy same więc ta czynność odpada.Co do  kochanek sprawa jest prosta-to kobiety decydują czy dany mężczyzna ma zostać kochankiem czy nie…na to nie macie niestety wpływu 🙂 Jednego pana świata mozna zastąpić następnym bo nie żyjemy w świecie "Seksmisji" 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*