Targi sprzętu rehabilitacyjnego

Na Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego uczęszcza coraz więcej osób, zarówno sami zainteresowani jak i ich opiekunowie, rodzina. W zeszłym roku odbyły się we wrześniu w Łodzi. W tym roku mają się odbyć 25 – 28.09.2013, ale gdzie jeszcze nie wiem. Jak ktoś wie niech napisze w komentarzu. Są to targi specjalistyczne, na których w Łodzi zaprezentowano przegląd światowych mód oraz wszechstronną ofertę z dziedzin profilaktyki, diagnozowania, leczenia i rehabilitacji. Jak każdego roku wystawiający szczególnie dokładnie przygotowali bogatą propozycję targową.

Można było zobaczyć: sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, sprzęty upraszczające codzienne życie niepełnosprawnym, nowoczesne wyposażenie dla szpitali, sanatoriów, opieki paliatywnej, wyposażenie ratujący życie i innowacyjny sprzęt dla spa, salonów odnowy, sprzęt sportowo-rehabilitacyjny oraz fitness. Przychodzący zaczerpnęli z możliwości testowania urządzeń, z porad specjalistów, przyrównania propozycji handlowej przed decyzją o kupnie, prowadzili badania diagnostyczne z obszaru wad postawy, kontrolowania ruchu, ćwiczeń widzenia i badania mammograficzne. To bardzo istotne w dziedzinach tego typu jak rehabilitacja. W tym roku wystawcy zaprezentowali m.in.: nowoczesne urządzenia do zupełnej rehabilitacji dłoni oraz ręki, nowe metody badania kręgosłupa i leczenia skoliozy, nowoczesne sprzęty wibroakustyczne i do terapii falą uderząjącą, wysokoenergetyczne lasery oraz biosymulatory laserowe, symulatory chodzenia, innowacyjne narzędzia diagnostyczne do kontroli postępów w rehabilitacji oraz oceny sprawności fizycznej, unikalne urządzenia do obsługiwania komputera za pomocą warg i ruchów gałek ocznych, internetowy wideo tłumacz języka migowego, platformę sieciową dla dziedziny SPA, specjalistyczna ubrania z nanosrebrem, nowsze metody oraz produkty do opatrywania ran. Opłacało się przyjść na targi, żeby ujrzeć tak dużą ilośćróżnych nowości.

18-20.IV.2013 mają się odbyć II Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych Rehmed-Plus prawdopodobnie w Kielcach. Targi to szansa dla pokazania się mniejszym i większym firmom świadczącym usługi związane z ową tematyką.


www.fizjoplus.pl

Author: Elka 911

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*