Ubaw w towarzystwie – rozbawiaj!

Jesteś jednostką rozmowną? Nie? Jak myślisz, z jakiej przyczyny? Wielu ludzi zadaje sobie takie pytania i nie umieją wyraziście ustalić odpowiedzi dlaczego ich "atrakcyjność towarzyska" nie jest na takim poziomie, jaki reflektowaliby zdobyć. Należałoby tu wniknąć gruntowniej w jądro sprawy i przemyśleć co powoduje, że ludzie nas lubią, albo dlaczego mogą nas nie lubić. Warto poddać analizie z których powodów jesteśmy zapraszani na potańcówki i balangi. Jeżeli to zrobisz zastanów się, czy znaczenie może mieć w tym miejscu Twoje poczucie humoru.

Każdy z nas specyficznie postrzega rozmaitego typu kawały i żarty. Każdy zdoła śmiać się z czego innego i inna rzecz zdoła go rozbawiać. Powinno się w związku z tym zastanowić jakie Ty masz poczucie humoru i czy odpowiada ono towarzystwu w jakim się znalazłeś. Stosowny humor to tak faktycznie podłoże sukcesu na imprezach i zabawach. Ludzie kochają się śmiać i słuchać jak ktoś opowiada dowcipy. Lecz ażeby to wykonywać należy znać jakieś dowcipy i potrafić się znaleźć wśród ludzi.

Nieraz należyta może być pomoc specjalisty, który pomoże Ci przełamać jakieś bariery psychologiczne, tymczasem częściej jest to po prostu brak obycia. Pamiętaj zarówno, iż ludzie uwielbiają osoby, których życie jest fascynujące i zajmujące. Opowiadaj anegdoty i przygody z Twojego życia. Aczkolwiek pod żadnym pozorem nie zmyślaj. To powinno zagwarantować Ci szczęście w społeczeństwie.

www.kawaly.namietnie.info

Author: pkz h3o

Skomentuj